“Drama Club” w 30. OKNWPSW

Miło nam poinformować, iż spektakl dyplomowy „Drama Club” zakwalifikował się do udziału w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Za dramaturgię spektaklu odpowiada Joanna Połeć, która była również autorką scenariusza (we współpracy z z Katarzyną Minkowską, Tymoteuszem Sarosiekiem oraz zespołem aktorskim).

Na najbliższe pokazy „Drama Club” w reż. Katarzyny Minkowskiej zapraszamy 13 i 14 stycznia o godz. 18:00 do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku.

W kolejnym miesiącu zagramy 16, 17 lutego, o godz. 18:00.

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 85 743 54 53

Kliknij w link i czytaj więcej o spektaklu „Drama Club”.

 

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Dominik Gac, Piotr Hildt, Anna Jazgarska, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Wanda Świątkowska.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.