“Drama Club” w 30. OKNWPSW

Miło nam poinformować, iż spektakl dyplomowy „Drama Club” zakwalifikował się do udziału w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Za dramaturgię spektaklu odpowiada Joanna Połeć, która była również autorką scenariusza (we współpracy z z Katarzyną Minkowską, Tymoteuszem Sarosiekiem oraz zespołem aktorskim).

Na najbliższe pokazy „Drama Club” w reż. Katarzyny Minkowskiej zapraszamy 13 i 14 stycznia o godz. 18:00 do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku.

W kolejnym miesiącu zagramy 16, 17 lutego, o godz. 18:00.

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu: 85 743 54 53

Kliknij w link i czytaj więcej o spektaklu „Drama Club”.

 

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Dominik Gac, Piotr Hildt, Anna Jazgarska, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Wanda Świątkowska.