Zapraszamy na jubileusz 50-lecia!

AKADEMIA TEATRALNA
 im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
FILIA W BIAŁYMSTOKU
zaprasza absolwentów oraz byłych i obecnych pracowników na

OBCHODY JUBILEUSZU 50-LECIA UCZELNI
13-14 października 2024

Akademia Teatralna Filia w Białymstoku, ul. H. Sienkiewicza 14
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6; Białostocki Teatr Lalek, ul. K. Kalinowskiego 1

Opłata za udział w jubileuszu wynosi 150 zł.
Obejmuje udział w wydarzeniach jubileuszowych i bankiecie.
Nie obejmuje noclegu.

W programie obchodów znajdą się m.in.: zwiedzanie wystawy jubileuszowej „Nasza szkoła, nasze życie”, spacer po uczelni, odsłonięcie tablicy pamiątkowej, czytanie performatywne z udziałem absolwentów i studentów, koncert, spektakl studencki, bankiet.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności:
tel. 85 743 54 53, sekretariat.fb@e-at.edu.pl
i dokonanie wpłaty na konto bankowe nr:
NRB 38 1500 1344 1213 4001 2387 0000 (z dopiskiem: „Jubileusz – Imię i Nazwisko”)
do 31 sierpnia 2024.
Liczba miejsc ograniczona.

***

Nasza Akademia ma 50 lat! Ta dojrzała, będąca w sile wieku, instytucja może się pochwalić piękną siedzibą, własnym teatrem, plejadą wybitnych ludzi teatru u swego steru, a przede wszystkim Wami – setkami wspaniałych absolwentek i absolwentów oraz osób tu pracujących, których łączą przynajmniej dwie rzeczy: wspomnienia z kamienicy przy Sienkiewicza 14 oraz miłość do teatru lalek.

Zapraszamy Was najserdeczniej 13 i 14 października do Białegostoku na obchody jubileuszu 50-lecia naszej uczelni! Spotkajmy się w jak najszerszym gronie i wykorzystajmy ten czas na wspomnienia, podziękowania, dobrą zabawę. Niech doskonale nam znane wąskie korytarze znów wypełnią się dawno niesłyszanymi głosami, śmiechami. (Oh, jak te mury się za Wami stęskniły!)

Do zobaczenia w Naszej Akademii!

Prof. Marta Rau
Prorektorka Akademii Teatralne w Warszawie ds. Filii w Białymstoku