ŻYCZENIA OD NASZYCH PIERWSZAKÓW

Jest taka wspaniała świąteczno-teatralna tradycja: studentki i studenci pierwszego roku nagrywają swoje filmowe życzenia. Prosimy, przyjmijcie je od nas w internetowym darze: niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was dobrym czasem, pełnym spokoju, refleksji, odpoczynku i wzmacniającej wymiany z bliskimi.
Życzeniami ślemy również do naszych Przyjaciół w innych szkołach artystycznych w Polsce. WESOŁYCH ŚWIĄT! Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
Akademia Sztuk Teatralnych – Filia we Wrocławiu
Akademia Sztuk Teatralnych – Wydział Teatru Tańca w Bytomiu
Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT
Państwowe Policealne Studium Wokalno- Aktorskie w Gdyni
Studium Wokalno – Aktorskie w Białymstoku Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina – Wydział
Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ
Warsztaty Aktorskie Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety
Studium Wokalno-Aktorskie pod patronatem Teatru Muzycznego w Lublinie
Studium aktoRstudio Lart studiO – Szkoła Aktorska.