NAGRODA DLA RAFAŁA DOMAGAŁY

Duma i radość! Nasz student Rafał Domagała zdobył Nagrodę Specjalną za swój monodram AMOR OMNIA VINCIT podczas festiwalu teatralnego w Tychach!

Rafał Domagała, obecnie student IV roku na kierunku aktorskim, zaprezentował się na X Festiwalu Monodramu MOTYF w Tychach. Zaś jury pod przewodnictwem prof. Jerzego Sthura doceniło jego talent, przyznając Nagrodę Specjalną Festiwalu. Gratulujemy Rafałowi i przypominamy, że to już kolejne trofeum na koncie tego młodego artysty za ten spektakl. Wcześniej AMOR OMNIA VINCIT zdobyło statuetkę „Strzała Północy 2016” przyznaną przez jury 4. Koszalińskich Dni Monodramu w kategorii „Debiuty” oraz zdobył “Złotą Podkową Pegaza” – Grand Prix XIII Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem w Suwałkach.

A już niebawem, 23.03., monodram ten możecie obejrzeć w Bielsku Podlaskim, na scenie Kreatywnego Centrum Kultury.

Więcej o przedstawieniu TUTAJ.