REKRUTACJA DO PROGRAMU ERASMUS+

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

7 marca 2023r uruchomiona została rekrutacja na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ – rok akademicki 2023/2024.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie 7- 31 marca 2023r.

Rekrutacja odbywa się online, za pośrednictwem internetowej ankiety REKRUTACJA 2023/2024. W celu wypełnienia ankiety niezbędne jest zalogowanie się do akademickiego konta e-mail w domenie e-at.edu.pl

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z Uczelnianymi Zasadami Realizowania Programu Erasmus Plus w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz informacją dot. przetwarzaniu danych osobowych.

Ogólne informacje na temat możliwości wyjazdowych w ramach Programu Erasmus+ można znaleźć na stronie: Program Erasmus + — Akademia Teatralna

Zachęcamy również do kontaktu z koordynatorami programu Erasmus+ w Akademii Teatralnej.

Grafika z lewej stronu zawiera flagę Unii Europejskiej z prawej niebieski napis" Współfinansowane przez Unię Europejską.