MARKA ROKU DLA SPOŁECZNIKÓW

Miło nam poinformować, że projekt “Przedsiębiorcy dzieciom”, organizowany przez Konsulat Honorowy Republiki Finlandii w Białymstoku przy współudziale m.in. naszej szkoły, zdobył prestiżowy tytuł PODLASKA MARKA ROKU w kategorii “Społeczeństwo”.

Dzięki przedsięwzięciu “Przedsiębiorcy dzieciom” setki dzieciaków z Podlasia – zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących – miało radośniejsze święta Bożego Narodzenia. A my mieliśmy możliwość wesprzeć ten szczytny cel, m.in. grając jasełka podczas finału wydarzenia w grudniu 2016 r. Akcja przyniosła tysiące uśmiechów na buziach maluchów, którym udało się pomóc. Gratulujemy Konsulatowi Generalnemu Republiki Finlandii i wszystkim współorganizatorom.

Gratulacje przesyłamy też pozostałym nagrodzonym, zwłaszcza w bliskich nam kategoriach: kultura – Galerii Arsenał i Wydarzenie – imprezie Suwałki Blues Festival. O wszystkich laureatach można dowiedzieć się więcej ze strony Wrota Podlasia.