MARVIN NA TYDZIEŃ DZIECKA

Z okazji Tygodnia Dziecka spektakl DOBRANOC, MARVIN! w wykonaniu naszych studentek – Pauliny Kulas i Joanny Kozioł – można obejrzeć w kawiarni muzycznej FAMA 11 października 2017. Organizatorem pokazu jest Białostocki Ośrodek Kultury

Październikowy Tydzień Dziecka to nawiązanie do przedwojennej tradycji w Białymstoku. Analogiczną akcję ogłoszono po raz pierwszy w 1928 r., w celu “zainicjowania w społeczeństwie wydatniejszego wysiłku na rzecz opieki nad dzieckiem”. Dziś istotniejsze jest popularyzowanie aktywności kulturalnej, prezentacja dorobku instytucji i wprowadzanie dzieci w świat kultury w mieście. Dlatego już po raz szósty kilkanaście instytucji łączy siły, tworząc wspólnie specjalną ofertę na Tydzień Dziecka.