KONSULTACJE DLA KANDYDATÓW

Tradycyjnie już od końca lutego zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Białymstoku na Wydziale Sztuki Lalkarskiej AT na konsultacje z naszymi wykładowcami. Godzinne spotkania dla kandydatów na kierunek aktorski odbywać się będą w (niemal) każdy wtorek, od 20 lutego do 22 maja o godz. 15.00 w sali 205. Konsultacje dla kandydatów na kierunek reżyserii teatru lalek odbywać się będą się po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem telefonu: 85 7435 086.

13 marca – dr Karol Smaczny, mgr Iwona Szczęsna
20 marca – dr Anna Gajewska, mgr Paula Czarnecka