RAFAŁ DOMAGAŁA I MŁODA POLSKA

Aplikował jeszcze jako student, zaś stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego MŁODA POLSKA odbierze już jako absolwent Wydziału Sztuki Lalkarskiej! To piękne zwieńczenie pełnej sukcesów drogi artystycznej i naukowej Rafała Domagały. W ramach stypendium Rafał zrealizuje autorski spektakl lalkowy pt.: SMOK, który mamy nadzieję zobaczyć również w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Program stypendialny MŁODA POLSKA przeznaczony jest dla młodych polskich artystów, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w następujących dziedzinach: film, fotografia, literatura, muzyka, sztuki wizualne, taniec i teatr, więcej na ten temat na stronie operatora programu: NARODOWE CENTRUM KULTURY.