FESTIWAL NAUKI I SZTUKI NA WSL

Pierwszą połowę czerwca w Białymstoku zdominują wydarzenia naukowe i artystyczne, odbywające się w ramach XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Tradycyjnie uczestniczy w nim również nasza szkoła. Tym razem zapraszamy na dwa wydarzenia: pokazy spektaklu TU NAWET MUCHY SĄ BEZPIECZNE  dniach 5-6 czerwca o godz. 11.00, połączone z warsztatami, które młodym odbiorcom pozwolą głębiej wniknąć w intencje twórców. Wstęp na obydwa pokazy jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja wejściówek:  85 743 54 53 (codziennie w godz. 9.00-19.00). Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą pozostałych podlaskich uczelni, szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej Festiwalu Nauki i Sztuki.