WENDY I PIOTRUŚ PAN NA WAKACJE

Mimo wakacji na scenie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego trwają prace nad spektaklem WENDY. Przedstawienie powstaje w oparciu o powieść Jamesa Matthew Barriego PIOTRUŚ PAN, a pierwsze pokazy zaplanowane są na II połowę lipca. Będzie to spektakl dyplomowy piątki studentów: Agaty Soboczyńskiej, Macieja Cempury, Tomasza Frąszczaka, Mateusza Stasiulewicza, Macieja Zalewskiego

Jak zapewniają twórcy – studenci IV roku WSL, szykuje się pełna radości, zabawy i przygód wyprawa do krainy Wiecznego Dzieciństwa, skąd dzieci nie chcą wracać i za którą dorośli wciąż tęsknią… od czasu do czasu… Więcej o spektaklu tutaj. Sprawdźcie repertuar i wybierzcie się na przedstawienie.

Fot. Agata Soboczyńska, Jarosław Stasiulewicz