DWA RAZY GALERIA ARSENAŁ

Za nami pierwszy wieczór poświęcony Krzysztofowi Garbaczewskiemu. W piątek 8 lutego odbył się na Wydziale pokaz nagrania z opery SOLARIZE Marcina Stańczyka, którą Garbaczewski wyreżyserował w 2014 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Wprowadzenie przygotował Michał Łukaszuk. Wydarzenie to zainicjowało cykl, organizowany razem z Galerią Arsenał w Białymstoku, jako program towarzyszący wystawie „Krzysztof Garbaczewski. Badania terenowe”. Specjalne oprowadzanie kuratorskie po tej wystawie, dla wykładowców, pracowników i studentów WSL odbyło się w sobotę 9 lutego. Ekspozycja jest czynna do 17 marca.