STUDENCI WSL NA MATERIA PRIMA

Pozdrawiamy studentów naszego Wydziału, którzy w tym tygodniu bawią w Krakowie, na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu: Międzynarodowym Festiwalu Teatru Formy MATERIA PRIMA 2019, który w tym roku odbywa się w dniach 15-23 lutego. To festiwal unikatowy w skali światowej, prezentuje spektakle odkrywcze i zaskakujące, w których teatr łączy się z no­wym cyrkiem i teatrem tańca, taniec przeplata z multimediami, a także formami teatru lalek, masek i cieni, gdzie gra aktorów często przeczy zasadom fizyki i gdzie wyobraźnia nie ma granic. Program Festiwalu tworzą przedstawienia atrakcyjne, zjawiskowe, perfekcyj­nie zagrane.

Materia Prima jest adresowanym do widzów dorosłych Festiwalem polskich prapremier i artystów odkrywanych dla polskiej publiczności. Co dwa lata w Krakowie występują światowej sławy teatry, obecne na międzynarodowych, prestiżowych festiwalach, doceniane przez publiczność na całym świecie i wielokrotnie nagradzane.

Podczas tegorocznej edycji  Materia Prima wystąpi 12 znamienitych teatrów z Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.