STATEK PEŁEN KOLORÓW I ŻYCZEŃ

Uczniowie i uczennice ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Białymstoku gościli na naszym Wydziale w nietypowej roli. Tym razem nie zasiadali na widowni, ale uzbrojeni w farby i pędzle wspierali prace nad scenografią do najnowszego spektaklu dyplomowego studentów IV roku pt.: „Matki”, wg dramatu Piotra Rowickiego i w reżyserii Agaty Kucińskiej. Młodzi twórcy ozdobili rysunkami i swoimi życzeniami dla Mam wielki statek-laurkę. Efekty ich pracy będziecie mogli podziwiać w na scenie już pod koniec marca. Więcej szczegółów na temat tej premiery niebawem.