MAJOWE FESTIWALE TEATRALNE

W maju nasze spektakle znajdziecie nie tylko w repertuarze Teatru Szkolnego, ale też na scenach w całym kraju: na festiwalach w Opolu, Łodzi i Rzeszowie oraz kilkakrotnie w stolicy.

W drugim tygodniu maja zaczynają się dwa ważne festiwale, na których mamy przyjemność gościć: XXVIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek w Opolu oraz 35. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi. W Opolu 8 maja będzie można zobaczyć “Fausta”, w Łodzi zaś 11 maja pokażemy “Amor Omnia Vincit”. Spektakl ten w miesiącu maju zagości jeszcze na scenie warszawskiego Teatru Ochota. Wraz z przedstawieniami “Szczątki” oraz “Nekroperformance” będzie pokazany w cyklu “Straszny Sezon 2”. Zaś 24 maja monodram Rafała Domagały będziecie mogli obejrzeć w Białymstoku w ramach festiwalu Dni Sztuki Współczesnej – razem z inną mała formą, przedstawieniem “Nazywam się Wojna” (szczegóły i informacje o biletach: https://atb.edu.pl/teatr-im-wilkowskiego/co-gramy/). Zanim białostocka publiczność zobaczy spektakl “Nazywam się Wojna”, zostanie on pokazany 15 maja w Rzeszowie na Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA. Na koniec miesiąca (30.05) zaś zawita jeszcze do Łodzi na Festiwal Teatralna Karuzela.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.