TU TUWIM W PAŹDZIERNIKU NA SCENIE

Młodych widzów – ciałem, duchem i humorem – zapraszamy w październiku do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego na spektakl muzyczny TU TUWIM. PIOSENKI DLA DZIECI. To kolorowe spotkanie z twórczością jednego z najlepszych polskich pisarzy, autora nieśmiertelnych wierszyków: “Lokomotywa”, “Pan Kotek”, “Dwa Michały” i wielu, wielu innych.

Gramy od 5 października – tego dnia wyjątkowo wstęp wolny, chociaż liczba miejsc ograniczona. Następne przedstawienia od 10 października, w tygodniu i w weekendy. Zapraszamy więc i grupy zorganizowane, i rodziców, dziadków, opiekunów, którzy z dziećmi chcieliby przeżyć fajną teatralna przygodę.

Więcej o spektaklu – czytaj tutaj.

Szczegóły dotyczące rezerwacji – kliknij tutaj.