DWA SPEKTAKLE W JEDEN WIECZÓR

Po raz kolejny zapraszamy Was na podwójną porcję sztuki teatralnej w wykonaniu studentów WSL. Ostatni listopadowy weekend w Teatrze Szkolnym im. Jana Wilkowskiego to dwa pokazy w cenie jednego biletu!

Na początek proponujemy etiudę W PROGU, przygotowaną w ramach zajęć Praca aktora z przedmiotem. To baśniowa opowieść o poszukiwaniu szczęścia, sensu życia, magii i tajemnicy wokół nas. Spektakl inspirowany jest „Kwiatem paproci” Józefa Ignacego Kraszewskiego, a zbudowany z… desek, które tworzą kolejne wizje, wyprawiając nas w podróż w głąb czasu, opowieści, siebie. Urody tym obrazom dodają pieśni ludowe, zapraszające do wspólnego rytuału.

Następnie zapraszamy na NICCOŚ, rozgrywane na granicy życia i śmierci, która przebiega… No właśnie – gdzie? W naszej głowie? Czy jednak gdzieś w kosmosie? Gdziekolwiek to jest, Lucy spotyka tu przewodników, którzy z niewiadomych powodów zadają jej ból. Co musi się zdarzyć, by skończyło się jej cierpienie? Spektakl inspirowany jest tekstem Artura Pałygi pt. „W środku słońca gromadzi się popiół”.

Zapraszamy do zapoznania się z REPERTUAREM oraz informacją o sprzedaży BILETÓW.