PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI NAGRANE

Dobiega końca projekt, dzięki któremu spektakl PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI ze sceny przeniesie się w eter i przestrzeń cyfrową! Dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Białegostoku piosenki z tego przedstawienia zostały zarejestrowane i przygotowane do dalszego wykorzystania: w radio, w Internecie, a w przyszłości – mamy nadzieję – również na płycie. Kilka pierwszych utworów już teraz można odsłuchać na profilu Kooperacji Flug na FB. Niebawem też pojawią się na antenie radiowej. W ramach projektu twórcy spektaklu opracowali też scenariusz warsztatów i przeprowadzili zajęcia dla ponad 60 dzieci z Białegostoku, prowadzając je w świat dźwięków tworzonych przy pomocy niezwykłych instrumentów wykorzystywanych w przedstawieniu.

Projekt został zrealizowany dzięki współpracy Białostockiego Stowarzyszenia Artystów Lalkarzy, Kooperacji FLUG, Wydziału Sztuki Lalkarskiej AT oraz Białostockiego Teatru Lalek.

POSŁUCHAJ FRAGMENTU PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI

POSŁUCHAJ UTWORÓW ZE SPEKTAKLU PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI