PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI NAGRANE

Dobiega końca projekt, dzięki któremu spektakl PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI ze sceny przeniesie się w eter i przestrzeń cyfrową! Dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Białegostoku piosenki z tego przedstawienia zostały zarejestrowane i przygotowane do dalszego wykorzystania: w radio, w Internecie, a w przyszłości – mamy nadzieję – również na płycie. Kilka pierwszych utworów już teraz można odsłuchać na profilu Kooperacji Flug na FB. Niebawem też pojawią się na antenie radiowej. W ramach projektu twórcy spektaklu opracowali też scenariusz warsztatów i przeprowadzili zajęcia dla ponad 60 dzieci z Białegostoku, prowadzając je w świat dźwięków tworzonych przy pomocy niezwykłych instrumentów wykorzystywanych w przedstawieniu.

Projekt został zrealizowany dzięki współpracy Białostockiego Stowarzyszenia Artystów Lalkarzy, Kooperacji FLUG, Wydziału Sztuki Lalkarskiej AT oraz Białostockiego Teatru Lalek.

POSŁUCHAJ FRAGMENTU PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI

POSŁUCHAJ UTWORÓW ZE SPEKTAKLU PUSZCZAŃSKIE OPOWIEŚCI

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.