#transFORM, CZYLI LALKI W PODRÓŻY

Kolejny przystanek na majowej mapie naszych rozjazdów to Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki w Warszawie. Tutaj, 10 maja, zaprezentujemy wybór etiud lalkarskich studentów kierunków aktorskiego i reżyserii (III rok), w ramach pokazu #transForm. To kolejne wydarzenie towarzyszące znakomitej wystawie „Lalki: teatr, film, polityka”, organizowanej m.in. przy współudziale naszego Wydziału. Pokaz rozpocznie się o godz. 18:00, wstęp jest wolny, ale obowiązują zapisy (szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Zachęty).

W ramach #transForm zobaczyć będzie można etiudy, powstałe na różnych etapach kształcenia, pokazujące szerokie spektrum działań realizowanych przez studentów naszego Wydziału:
więcej informacji o każdej z etiud znajdziecie klikając w tytuł

W PROGU
Etiuda powstała jako egzamin z zajęć Praca aktora z przedmiotem, realizowanych na kierunku aktorskim i reżyserii WSL na podstawie utworu „Kwiat paproci” Józefa Ignacego Kraszewskiego.

SIOSTRY
Etiuda została stworzona w ramach zajęć Teatr ożywionej formy, przez studentki III roku kierunku aktorskiego WSL.

ODMĘT
Etiuda, inspirowana „Przygodami Sindbada Żeglarza”, powstawała jako egzamin w ramach zajęć Technika pracy z aktorem – sceny lalkowe na III roku kierunku reżyserii WSL.

DEMIURGOS
Etiuda powstała jako egzamin z zajęć realizowanych na kierunku aktorskim i reżyserii WSL z przedmiotu Gra aktora lalką stolikową.

 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.