LESS IS MORE! WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

24-25 sierpnia nasza Akademia odkryła kilka swoich tajemnic przed miłośnikami fotografii. Uczestnicy warsztatów mieli okazję przeszukać teatralne magazyny w poszukiwaniu inspiracji, odwiedzić niedostępne na co dzień zakamarki, zmierzyć się z przestrzenią, światłem lub niesfornym modelem (w tej roli nasi studenci), by w efekcie stworzyć swoje wyjątkowe obrazy.

Zajęcia prowadził Michał Heller – licencjonowany fotograf profesjonalny, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, etatowy fotograf Opery i Filharmonii Podlaskiej, twórca i kurator Operowej Galerii Fotografii, zwycięzca IV edycji Konkursu Fotografii Teatralnej 2018 Instytutu im. Z. Raszewskiego w Warszawie, autor wielu projektów fotograficznych i edukacyjnych, wykładowca fotografii z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Warsztaty fotografii kreatywnej „Less is More” organizowała Szkoła Mistrzów Michała Hellera we współpracy z Akademią Teatralną Filią w Białymstoku.