SPRAWDŹ, CZY NIE JESTEŚ ERASMUSEM

Uwaga! Trwa nabór studentów i pracowników naukowych do programu wymiany międzynarodowej Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, czy wolicie węgierski gulasz, hiszpańskie tapas, czy włoskie aperitivo – macie na to czas do 20 stycznia 2020.

Jeśli się wahacie – przeczytajcie TU relacje uczestników programów z naszej uczelni.

KRÓTKO O PROGRAMIE

Możliwe rodzaje mobilności: SMS (studia), SMP (praktyki).
Wyjazdy mogą być realizowane do uczelni, z którymi Akademia Teatralna ma podpisane umowy partnerskie (BA) – wykaz dostępny jest tutaj oraz na wydziałowej tablicy ogłoszeń.

Organizacją przyjmującą na praktyki może być każda organizacja publiczna lub prywatna prowadząca działalność związaną z kierunkiem studiów aplikanta, z wyjątkiem instytucji europejskich wyszczególnionych na stronie programu.

Wyjazd na praktyki dla absolwentów
Pobyt absolwenta na praktyce lub stażu zagranicznym musi się zakończyć w ciągu roku od ukończenia studiów. Kandydaci mogą się zgłosić na taki wyjazd w ostatnim roku swoich studiów.

Szczegółowe zasady mobilności, niezbędne dokumenty, zasady finansowania zostały ogłoszone w Zarządzenie nr 40/2019 Rektora Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie z dnia 25 listopada 2019 r. w sprawie wprowadzenia Uczelnianych zasad Realizowania Programu Erasmus + w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie  w roku akademickim 2020/2021, a także na wydziałowej tablicy ogłoszeń oraz w Dziekanacie.

Więcej informacji o programie Erasmus+ dostępnych jest tutaj oraz niezmiennie w Dziekanacie!