MŁODZI GOŚCIE Z WROCŁAWIA

Od czterech dni (7-10.01) gościmy studentki i studentów IV roku z Wrocławia, a dokładnie z Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Filii we Wrocławiu. Żacy doskonalą umiejętności warsztatowe pod okiem naszych wykładowców: techniki współczesne prowadzi Karol Smaczny, świadomość ciała – Tomasz Graczyk. Takie międzyuczelniane warsztaty możliwe są dzięki porozumieniu, które nasza szkoła zawarła z wrocławską akademią. Dzięki niemu białostoccy i wrocławscy młodzi lalkarze mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia wykładowców spoza macierzystych uczelni. Miło? Miło!

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z zajęć Karola Smacznego, fot. Patrycja Szindler, studentka AST, Filii we Wrocławiu