OGŁOSZENIE – EGZAMINY NA AKTORSTWO

OGŁOSZENIE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA AKTORSKIE

Drodzy Kandydaci, prosimy o zadbanie o jakość plików egzaminacyjnych umieszczanych przez Was w spersonalizowanych folderach, czyli m.in. nagrań z Waszymi interpretacjami utworów literackich i piosenek.

Dostaliśmy informację od komisji egzaminacyjnej, że pojawiają się problemy z otwarciem niektórych nagrań, w innych zaś dźwięk nie synchronizuje z obrazem. Jeśli pliki umieszczone w folderze mają zerową wielkość, prosimy o ich usunięcie z katalogu, a następnie o ponowne ich wgranie. Warto sprawdzić, czy materiał jest prawidłowo przygotowany – po kliknięciu w jego nazwę, powinna rozpocząć się projekcja on-line. Jeżeli film się nie odtwarza, należy postąpić jak wyżej.

Dlatego sprawdźcie jeszcze raz dokładnie swoje filmy pod względem technicznym. Wymagania co do ich jakości znajdziecie TU:

PONIEWAŻ ISTNIEJE RYZYKO, ŻE MAILE Z UCZELNI WPADNĄ PAŃSTWU DO SPAMU, PROSIMY RÓWNIEŻ O REGULARNE SPRAWDZANIE TEGO FOLDERU W SWOJEJ SKRZYNCE MAILOWEJ.

Powodzenia!

Fot. Marta Siergiej