EGZAMINY WSTĘPNE – AKTORSTWO TEATRU LALEK

Zasady i tryb rekrutacji w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na rok akademicki 2020/2021

W związku z pandemią wirusa COVID-19 terminy rekrutacji na rok akademicki 2020/21 ulegną zmianie. Informacja o nowych terminach zostanie podana do wiadomości, gdy tylko przestaną obowiązywać obostrzenia wprowadzone dla powstrzymania rozprzestrzeniania się pandemii. Informujemy również, że INTERNETOWĄ REJESTRACJĘ KANDYDATÓW (IRK) uruchomiliśmy 11 maja, jednak zmuszeni byliśmy zarządzić przerwę techniczną. Przepraszamy za niedogodności. Prosimy o cierpliwość – pracujemy dla Was! 🙂

KONSULTACJE ONLINE — ZAPRASZAMY

TY!DZIEŃ OTWARTY ONLINE (FILMY, PORADNIA STUDENCKA) – KLIKNIJ PO WIĘCEJ


icon-hand-o-right  Drodzy Kandydaci na Aktorstwo teatru lalek  icon-hand-o-left 

Uspokajamy – egzaminy wstępne na nasze trzy kierunki lalkarskie odbędą się w terminie późniejszym. Planujemy ich rozpoczęcie we wrześniu. Pracujemy nad projektem, w którym egzaminy przeprowadzone zostaną (w znacznej części lub w całości) w sposób zdalny. Jeżeli sytuacja związana z pandemią wirusa COVID-19 nam pozwoli, będziemy dążyć do zrealizowania co najmniej jednego z etapów w formie stacjonarnej.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie niezbędne informacje (terminy, sposób przeprowadzenia egzaminów) przekazać Państwu najszybciej, jak to możliwe. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej Akademii, a później w systemie IRK. Planowane przez nas zmiany mają wpływ na informacje, jakie zamieszczać będą Państwo w IRK, dlatego prosimy o wstrzymanie się z rejestracją do chwili opublikowania jednoznacznego komunikatu w tej sprawie.

icon-chevron-circle-right Ogólne warunki i tryb rekrutacji pozostaną bez zmian – możecie więc Państwo wczytywać się w dokument i kontynuować przygotowania.

UCHWAŁA warunki i tryb rekrutacji na studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na rok akademicki 2020/2021