PRZYSTANEK AKADEMIA TEATRALNA

Niezmiernie nam miło, że przystanek autobusowy znajdujący się dokładnie naprzeciwko budynku naszej uczelni zyskał nową nazwę: SIENKIEWICZA / AKADEMIA TEATRALNA.

Z pomysłem zmiany nazwy przystanku zwrócił się w połowie lipca do władz miasta radny Koalicji Obywatelskiej i aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, Marek Tyszkiewicz. Pana Marka o podjęcie takiej inicjatywy poprosiły nasze władze, a prezydent Tadeusz Truskolaski poparł pomysł.

Na przystanku zatrzymują się autobusy linii 3, 16, 19 i 104. Dzięki nowemu oznaczeniu, nawet zaspani studenci jadący porannym autobusem na zajęcia, trafią bezbłędnie na uczelnię, a pewnie niejeden mieszkaniec miasta korzystający z komunikacji miejskiej będzie zdziwiona, że w tej pięknej kamienicy po drugiej stronie drogi na co dzień urzędują studenci lalkarstwa.

Do zobaczenia na przystanku SIENKIEWICZA / AKADEMIA TEATRALNA!