ATB DLA RYCERZA MIKOŁAJA – AKTUALNOŚCI

Nasza uczelnia włączyła się w pomoc małemu Mikołajowi, który choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Jedyną szansą na uratowanie życia i sprawności dziecka jest nowoczesna terapia genowa, której koszt to niewyobrażalna suma 9 mln. zł.

Wrażliwość to podstawowe narzędzie pracy każdego człowieka teatru, to jednocześnie miecz, który otwiera serca widzów i tarcza, która chroni przed zobojętnieniem – dlatego jako wrażliwa społeczność akademicka chcemy choć w niewielki sposób pomóc rodzicom małego Rycerza Mikołaja osiągnąć niemożliwe – zebrać fundusze potrzebne na leczenie.

Małego Mikołaja można wspomóc datkiem biorąc udział w licytacji lub dołączając do społeczności działającej na rzecz malucha.

Wojciech Malajkat dla Rycerza Mikołaja

🐉 Rektor Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza Filia w Białymstoku Wojciech Malajkat zaprasza wszystkich ludzi wielkiego ❤️ ❤️ ❤️ do wsparcia małego Mikołaja z Białegostoku – Rycerz Mikołaj – chorującego na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). 🐉 Tylko lek warty 9 mln. zł może uratować zdrowie i życie dzielnego chłopca, a czasu na podanie go jest bardzo niewiele… 🐉 Pomóżmy wspólnie, wpłacając choć symboliczną kwotę – 9 mln zł to niewyobrażalna suma, a jednak zbiórka posuwa się do przodu i do pierwszego miliona brakuje już tylko (sic!) niecałych 89 tys. zł! 🐉Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma🐉Można też wylicytować piękne, również teatralne, fanty w grupie Licytacje Rycerza Mikołaja oraz dołączyć do Rycerze Mikołaja – grupa wsparcia🐉 Razem pokonajmy SMokA!

Opublikowany przez Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza Filia w Białymstoku Poniedziałek, 14 września 2020

Prorektor Marta Rau apeluje o pomoc małemu Mikołajowi z Białegostoku!

🐉Stwórzmy razem armię i pomóżmy choremu 19-miesięcznemu Mikołajowi z Białegostoku pokonać SMokA – zachęca prorektor ds. Filii, Marta Rau. 🐉Rycerz Mikołaj choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jest bardzo niewiele czasu, by zebrać ogromną sumę pieniędzy na lek ratujący życie. 🐉Wspomóżmy rodziców Mikołaja w tej nierównej walce z czasem! Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma🐉Zapraszamy również do dołączenia do grupy Licytacje Rycerza Mikołaja🐉Pomożecie? 🤗

Opublikowany przez Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza Filia w Białymstoku Poniedziałek, 21 września 2020

***

Poniżej zamieszczamy spis przedmiotów wystawionych przez nas na licytację wraz z odnośnikami do aukcji w kolejności od najnowszego do najstarszego.

Ikona Matki Bożej Eleusa, czyli Miłościwa (“Igorska”)

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Skomponowanie i wykonanie muzyki do tekstu (Marcin Nagnajewicz) oraz nagranie piosenki na profesjonalnym sprzęcie (Mirosław Bobowik)

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Julia Skuratova, Batalion, projekt lalki do przedstawienia „Czerwona księga” Nijolė Indriūnaitė, reż. Ewa Piotrowska, 2019, Wileński Teatr „Lėlė”

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Julia Skuratova, Projekt lalki do przedstawienia „Czerwona księga” Nijolė Indriūnaitė, reż. Ewa Piotrowska, 2019, Wileński Teatr „Lėlė”

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Stanisław Żywolewski, Anioł, ruchoma rzeźbiona lalka pochodząca ze spektaklu “Pastorałka” Teatru 3/4 Zusno w reż. Krzysztofa Raua, 1993. Lalka przekazana przez prof. Krzysztofa Raua.

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Stanisław Żywolewski, Śmierć, rzeźbiona lalka pochodząca ze spektaklu “Pastorałka” Teatru 3/4 Zusno w reż. Krzysztofa Raua, 1993. Lalka przekazana przez prof. Krzysztofa Raua.

ZAKOŃCZONA Wiesław Jurkowski, Przydrożni z Knyszyna, drzeworyt kolorowany, 2011

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Oryginalny plakat teatralny ze spektaklu “Pastorałka” Leona Schillera (1993) w reż. Krzysztofa Raua Teatru 3/4 Zusno podarowany przez prof. Martę Rau

ZAKOŃCZONA Fotografia Michała Hellera, będąca artystyczną interpretacją siedziby naszej uczelni przy ulicy Sienkiewicza 14 w Białymstoku, podarowana przez p. Zofię Krzyżaniak

Praca autorstwa prof. Jarosława Perszki, one butterfly, z cyklu odlewów butterflies.

ZAKOŃCZONA Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia dwa konie prowadzone przez mężczyznę z zimowym pejzażem w tle.

Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia bukiet polnych kwiatów
ZAKOŃCZONA Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia Świętego Mikołaja z workiem prezentów zarzuconym na ramię.
Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia pejzaż górski ze strumieniem.
ZAKOŃCZONA Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia Świętego Mikołaja siedzącego na oknie.
ZAKOŃCZONA Haftowany obraz autorstwa wieloletniej kwestor Filii w Białymstoku, p. Janiny Onoszko. Obraz przedstawia wóz z sianem ciągnięty przez trzy konie.

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Voucher na warsztaty baristyczne dla dwóch osób podarowany przez White Bear Coffee

Zobacz post z licytacją

ZAKOŃCZONA Obraz prof. Andrzeja Dworakowskiego, do którego autor dołączy kolekcjonerski czarny album „Miejsce”