DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ FILII

1 czerwca, w Dzień Dziecka zapraszamy dzieci z rodzicami lub opiekunami oraz grupy zorganizowane do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego na dwa wyjątkowe pokazy spektaklu „Hai Bà Trưng – opowieść o wolności”.

GRAMY:
1 czerwca (środa), godz. 10:00 i 17:00. Po spektaklu zapraszamy na krótkie spotkanie z aktorkami i lalkami występującymi w przedstawieniu.
Miejsce: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14
Czas trwania: 30 minut
Bilety: 10 zł
Rezerwacje miejsc: wyłącznie telefonicznie pod numerem 85 743 54 53 (poniedziałek–piątek, w godz. 9:00-15:00)

„Hai Bà Trưng – opowieść o wolności” to autorski projekt Ewy Doan i Marty Moś, który został oparty na prawdziwej historii Wietnamu. Jest to opowieść o niebywałej determinacji, poświęceniu i walce, która pozwoliła ludowi wietnamskiemu uwierzyć w siłę swojego narodu.

Głównymi bohaterkami tej historii są dwie kobiety: siostry, które po tragicznych wydarzeniach dokonują niemożliwego. Ta opowieść pokazuje, że wolność traci się stopniowo, a jej odzyskanie, o ile jest możliwe, wymaga najwyższego poświęcenia…

Czy to możliwe, że ta historia jest nadal aktualna?

Hai Bà Trưng – opowieść o wolności
egzamin z teatru ożywionej formy na III roku aktorstwa

scenariusz, reżyseria, scenografia, obsada: Ewa Doan, Marta Moś
opieka artystyczna: Agnieszka Makowska