DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ FILII

1 czerwca, w Dzień Dziecka zapraszamy dzieci z rodzicami lub opiekunami oraz grupy zorganizowane do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego na dwa wyjątkowe pokazy spektaklu „Hai Bà Trưng – opowieść o wolności”.

GRAMY:
1 czerwca (środa), godz. 10:00 i 17:00. Po spektaklu zapraszamy na krótkie spotkanie z aktorkami i lalkami występującymi w przedstawieniu.
Miejsce: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14
Czas trwania: 30 minut
Bilety: 10 zł
Rezerwacje miejsc: wyłącznie telefonicznie pod numerem 85 743 54 53 (poniedziałek–piątek, w godz. 9:00-15:00)

„Hai Bà Trưng – opowieść o wolności” to autorski projekt Ewy Doan i Marty Moś, który został oparty na prawdziwej historii Wietnamu. Jest to opowieść o niebywałej determinacji, poświęceniu i walce, która pozwoliła ludowi wietnamskiemu uwierzyć w siłę swojego narodu.

Głównymi bohaterkami tej historii są dwie kobiety: siostry, które po tragicznych wydarzeniach dokonują niemożliwego. Ta opowieść pokazuje, że wolność traci się stopniowo, a jej odzyskanie, o ile jest możliwe, wymaga najwyższego poświęcenia…

Czy to możliwe, że ta historia jest nadal aktualna?

Hai Bà Trưng – opowieść o wolności
egzamin z teatru ożywionej formy na III roku aktorstwa

scenariusz, reżyseria, scenografia, obsada: Ewa Doan, Marta Moś
opieka artystyczna: Agnieszka Makowska
muzyka: Marcina Nagnajewicz
obsługa muzyczna: Monika Wiech
obsługa świateł: Laura Walczak
plakat: Karolina Krot

Fot. Mateusz Wyżliński

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.