SCENOGRAFIA DYPLOMOWA

Studentka III roku technologii teatru lalek, Karolina Krot, w ramach egzaminu dyplomowego zaprezentowała 17 czerwca swój autorski projekt „Język Prywatny: Żuk w pudełku”.

Poetyckie piosenki opowiadające o różnych obliczach filozofii, to repertuar zespołu Język Prywatny, który tworzą Karolina i Bartek Krot. Ich program muzyczny zatytułowany „Żuk w pudełku” stał się pretekstem do stworzenia scenografii, kostiumów i lalki. Twórcy zapraszają na spotkanie z żukami w przestrzeni inspirowanej słynnym eksperymentem myślowym Ludwiga Wittgensteina.

opiekun dyplomu: prof. Jarosław Perszko
konsultacje scenograficzne: dr Martyna Dworakowska