Podniesienie bezpieczeństwa pożarowego – inwestycja

flada i godło RP

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Dotacja celowa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Podniesienie bezpieczeństwa pożarowego w budynku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – realizacja prac budowlanych (etap 1 – STP3) w budynku Filii w Białymstoku

DOFINANSOWANIE: 2 500 000 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 2 500 000 zł

DATA PODPISANIA UMOWY: luty 2024

***

W trosce o osoby studiujące i pracujące oraz widzów Teatru Szkolnego w okresie od lipca do listopada 2024 roku nasza uczelnia będzie realizować inwestycję pod nazwą „Podniesienie bezpieczeństwa pożarowego oraz dostosowanie do potrzeb Osób z Niepełnosprawnościami (OzN) budynku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – realizacja prac budowlanych (etap 1-STP3) w budynku Filii w Białymstoku” finansowaną ze środków pochodzących z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jej celem będzie dostosowanie części budynku (wyodrębnionej strefy pożarowej nr 3-Teatr Szkolny im. J. Wilkowskiego) do wymagań określonych ustawą z dnia 24 sierpnia 1991r. o ochronie przeciwpożarowej oraz rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn.12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Realizowane zadanie wpłynie na komfort wszystkich użytkowników obiektu oraz poprawi poziom bezpieczeństw pożarowego.