Wieczór w reżyserii

Zapraszamy 16 marca (sobota) o godz. 18:00 do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego na Wieczór w reżyserii, czyli prezentację prac powstałych na kierunku reżyseria teatru lalek.

GRAMY

16 marca (sobota), godz. 18:00, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14, s. 306 i 216 (sale na pierwszym i drugim piętrze bez windy)
Rezerwacje biletów: przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 (tel.: 85 743 54 53).
Wiek odbiorców: 14+

FORMIKARIA ALBO SKĄD SIĘ BIERZE POPCORN

___________________

Etiuda „Formikaria albo Skąd się bierze popcorn” inspirowana „Formikarium” K. Filipowicza oraz „Nic, Dzika Mrówka, Adam i Ewa” M. Prześlugi powstała w ramach zajęć Praca z aktorem w planie lalkowym na III roku reżyserii, pod opieką dr Bernardy Bieleni.

występują : Polina Kuzhelieva (III rok ATL), Wojciech Leśniewski (IV rok ATL), Aleksandra M’hango, Julia Potrykus (II rok ATL)
reżyseria : Ćma (III rok reżyserii)
scenografia/lalki : Julia Henich (III rok TTL)
pracownia plastyczna : Magdalena Dąbrowska, Róża Turlińska, Zbigniew Romanyk
światła : Artemi Khatkevich
obsługa techniczna : Julia Henich
fotografie : Aleksandra M’hango
plakat : Mateusz Szewczyk

TRUDA, TO SIĘ NIE UDA

Na granicy Morza Martwego i Bałtyku mają miejsce trzy spotkania Trudy i Kruma. Trzy spotkania, podczas których coś się jeszcze może między nimi zmienić – o ile nie przegapią zachodu słońca. Trzy spotkania w świecie ludzi, którzy przecież mają uczucia.
I problemy ze snem.
__________________

Etiuda „Truda, to się nie uda” inspirowana twórczością Hanocha Levina powstała w ramach zajęć Praca z aktorem na III roku reżyserii, pod opieką mgr Magdaleny Miklasz.

występują : Julia Czerniewicz (II rok ATL), Rafał Przytocki (III rok ATL)
reżyseria : Ćma (III rok reżyserii)
światła : Artemi Khatkevich
obsługa techniczna : Polina Kuzhelieva