STUDENCI W ROZJAZDACH

Luty i marzec upływają nam pod znakiem wojaży i gościnnych występów na znakomitych scenach. Jednak bez obaw, szlak wszystkich wędrówek wiedzie też przez Teatr Szkolny.

Spektakl “Amor Omnia Vincit” niedawno wrócił z Warszawy, gdzie 17.02 pokazywany był w Teatrze Syrena. Kolejna wyprawa, tym razem na północ Polski, planowana jest na lipiec. Monodram Rafała Domagały zostanie zaprezentowany na jednej ze scen Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego – w Teatrze w Oknie 14 lipca. W międzyczasie jednak jest szansa, by zobaczyć go w Teatrze Szkolnym w Białymstoku – sprawdź: 26 lutego o godz. 18.00.

Rozwija się też współpraca ze stołecznym Teatrem Scena. W cyklu “Lalki to nie dramat” regularnie prezentowane są tutaj przedstawienia stworzone przez naszych studentów. 19 lutego gościł to “Faust”, w marcu wybiera się “(Nie)Grzeczna”. O obydwu spektaklach niebawem usłyszą też więcej białostoccy widzowie.

Zobacz: więcej o spektaklach.