NAGRANIE TANGA ONLINE

9 maja wieczorem oficjalnie rozpoczął się 40. Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi. Biorą w nim udział studentki i studenci IV roku aktorstwa z naszej uczelni, którzy 12 maja o godz. 14:00 zaprezentują w Studio TV Szkoły Filmowej w Łodzi „Tango” Sławomira Mrożka w reż. Pawła Chomczyka.

Wszystkich, którzy „Tanga” nie widzieli, a do Łodzi mają za daleko, z pewnością ucieszy wiadomość, że nagranie spektaklu będzie bezpłatnie dostępne online od 12 maja (czwartek) od godz. 14:00 przez 24 godziny na kanale YouTube Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT.

OGLĄDAJ SPEKTAKL>>>

Podczas festiwalu zostanie zaprezentowanych 14 spektakli konkursowych z Akademii Teatralnej w Warszawie i Filii w Białymstoku, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i Filii we Wrocławiu, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i Filii w Bytomiu oraz Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi!

Najbardziej poruszające z nich zostaną nagrodzone. O tym kogo warto wyróżnić zadecyduje jury w składzie: Katarzyna Herman, Łukasz Simlat, Justyna Wasilewska, Robert Więckiewicz i Mariola Wiśniewska.

Festiwal potrwa do 15 maja.