TERMINY EGZAMINÓW JUŻ SĄ ZNANE!

No i doczekaliście się! Wiadomo już dokładnie, kiedy odbędą się egzaminy na kierunek aktorski i reżyserię na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Na kierunku aktorskim egzaminy odbędą się w dniach 03-09 lipca 2017 r. Rejestracja kandydatów w systemie IRK zostanie uruchomiona 4 maja 2017 r. Na składanie dokumentów macie czas do 20 czerwca br. (system IRK zostanie zamknięty o godz. 24.00 w dniu 20 czerwca). A cała procedura jest opisana TUTAJ.

Egzaminy na reżyserię odbędą się w dniach 11-13.09.2017. W tym przypadku system IRK zostanie uruchomiony 01 sierpnia 2017 r., a dokumenty będą przyjmowane do 1 września 2017 r. Szczegółowy przebieg rejestracji kandydatów i egzaminu znajdziecie TUTAJ.