GOŚCIMY: FESTIWAL KALEJDOSKOP

Teatr Szkolny im. J. Wilkowskiego w dniach 11-14 maja wypełni taniec za sprawą Festiwalu Kalejdoskop. To najważniejsza i największa imprezą promującą taniec współczesny w tej części Europy. W 2017 roku festiwal podejmie temat różnorodności w tańcu współczesnym i spotkania artystów, teoretyków, krytyków, widzów, ich integracji i budowania więzi między wszystkimi uczestnikami.

A tak wygląda szczegółowy program festiwalu:

CZWARTEK 11 MAJA
18:00 // Aurora Lubos „Witajcie/Welcome” // Akademia Teatralna
20:00 // Paweł Grala „Matryca [Prześwit 1/8]” // Akademia Teatralna

PIĄTEK 12 MAJA
12:00-14:00 // Taneczny Lunch WSTĘP WOLNY // Inna Bajka
18:00 // Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK „Zagubieni w skórze” // Uniwersyteckie Centrum Kultury
Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 16 lat ze względu na obecność scen drastycznych
20:00 // Anita Wach/Via Negativa „Sto toastów” // Akademia Teatralna
Spektakl przeznaczony dla dorosłych, zawiera sceny pełnej nagości.

SOBOTA 13 MAJA
12:00-14:00 // Taneczny Lunch WSTĘP WOLNY // Inna Bajka
18:00 // Barbara Bujakowska „Mechaniczne Sny” // Akademia Teatralna

20:00 // pokazy // Białostocki Teatr Lalek
Eszter Morocz „Adekwatność”
Marta Ladjanszki/Zsolt Varga „DUETT”
Kuźmiński „Dominique”

NIEDZIELA 14 MAJA
12:00-14:00 // Taneczny Lunch + wystawa rysunku Koła Naukowego Warsztat WSTĘP WOLNY // Inna Bajka
15:00 // Pitching. Pokaz pracy podsumowującej projekt polsko-węgierski Młodych Artystów pod okiem Marty Ladjanszki i Barbary Bujakowskiej WSTĘP WOLNY // Akademia Teatralna
16:30 // pokazy // Akademia Teatralna
Karolina Kardasz „Ej…Ty”
Agnieszka Janicka „Lead me”
Omar Karabulut „Terminal B”
Agata Meyer-Luters, Agnieszka Bednarz „Jestem Helena”
18:00 // Dada von Bzdulow „Intro” // Białostocki Teatr Lalek

Bilety dostępne od 08.05.2017 w DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych oraz w miejscach prezentacji na godzinę  przed ich rozpoczęciem.
Przedsprzedaż: 10 zł ulgowy*, 15 zł normalny
*dla uczniów, studentów, emerytów za okazaniem ważnej legitymacji
W dniu spektaklu: 25 zł
Karnet na wszystkie spektakle: 90 zł