RAFAŁ DOMAGAŁA ZE STYPENDIUM MKIDN

Z dumą informujemy, że Rafał Domagała, student V roku WSL, otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok akademicki 2017/2018. Znalazł się w elitarnym gronie 84 studentów i studentek oraz 9 doktorantów uczelni artystycznych, wyróżnionych w ten sposób. Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 7 grudnia 2017 r. Warto podkreślić, że na około 16 tysięcy studentów kształcących się w 19 uczelniach artystycznych nadzorowanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego stypendia przyznane mogę być tylko 90 osobom, a  tym gronie znalazło się dwoje studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.