RAM PAM PAM W DOMU POLSKIM W WILNIE

RAM PAM PAM to tytuł spektaklu muzycznego, z którym studenci III roku wystąpili dziś przed dziecięca publicznością w Wilnie podczas Dni polskiego teatru na Litwe. W przedstawieniu wykorzystane były piosenki autorstwa Konrada Dworakowskiego i Piotra Klimka. A opowiada ono historię pewnej klasy – grupy kolegów i koleżanek ze szkoły, a opowiada w sposób dowcipny, czasem sentymentalny. Bo tematem piosenek jest szeroko pojęte dzieciństwo. Głównym bohaterem jest po prostu dziecko, z jego percepcją, świadomością, próbami, by odkryć świat dorosłych i rozpocząć dialog z ich światem. Każdy z bohaterów przenosi swoją historię i dzieli się z nią podczas spektaklu – koncertu. Dziękujemy organizatorom – Fundacji Zatrzymać Czas – za zaproszenie.