MATKI: W MARCU PREMIERA

Zapraszamy na kolejną premierę do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego – spektakl dyplomowy MATKI na podstawie dramatu Piotra Rowickiego, w reżyserii Agaty Kucińskiej, ze scenografią Anny Chadaj i muzyką autorstwa Marka Otwinowskiego. Na scenie wystąpią studenci IV roku kierunku aktorskiego. Na pierwsze pokazy zapraszamy w ostatni weekend marca, gramy też przez cały kwiecień! Szczegółowy harmonogram dostępny jest w zakładce TEATR SZKOLNY/GRAMY. Rezerwacje biletów przyjmowane są od 12 marca, telefonicznie w godz. 9:00-19:00 (tel.: 85 743 54 53 ).