NASI WYGRYWAJĄ PPA OFF!

Duma nas rozpiera! Oto spektakl lalkowy, współtworzony przez studentkę i absolwentów Wydziału Sztuki Lalkarskiej triumfował w Nurcie Off Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu! Mowa o przedstawieniu „Papety po raz pierwszy w Polsce”, w którym występują m.in. Aleksandra Miska, studentka IV roku #WSL #ATB oraz Wojtek Stachura i Olga Ryl-Krystianowska – absolwenci. W finale przeglądu głównego znalazł się również inny nasz absolwent – Rafał Derkacz, który brawurowo wykonał tutaj m.in. utwór „Piechotą do lata” Beaty Kozidrak, który możecie pamiętać ze spektaklu z piosenkami BYĆ JAK BEATA. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie PPA.