EGZAMINY JUŻ ZA CHWILĘ!

Jak wyglądają studia na naszej uczelni? O tym przekonają się ci, którzy lada moment przystąpią do egzaminów wstępnych i z sukcesem przejdą przez wszystkie etapy niebanalnej selekcji! Cieszymy się, że przyszłych „Lalkarzy” jest tak wielu!

Kiedy startujemy? Już niebawem! Egzaminy na kierunku aktorskim potrwają od 5 do 11 lipca. Sprawdzian umiejętności kandydatów na reżyserię rozpocznie się 8 lipca, a dwa dni później przed komisją rekrutacyjną staną przyszli technolodzy teatru lalek.

Przypominamy, że komplet niezbędnych informacji znajduje się w zakładce REKRUTACJA.

UWAGA: Tylko do 4 lipca, do godz. 11:00 kandydaci na kierunek aktorski mają możliwość zamiany terminu egzaminu i tylko pod warunkiem, że dokonają zamiany z innym kandydatem oraz poinformują o tym fakcie Dziekanat (tel. 85 743 50 86)

Wszystkim kandydatom gorąco kibicujemy i mocno trzymamy kciuki!

Egzaminy w relacjach radiowych:
Radio Białystok, Olga Gordiejew-Pobot: Rozpoczęły się egzaminy wstępne na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku”
Radio Akadera, Ewelina Jędrzejewskiej: „Na Wydziale Sztuki Lalkarskiej trwają egzaminy wstępne”