NAUCZYCIELU! WYJEDŹ Z ERASMUSEM+

MOBILNOŚĆ NAUCZYCIELI/PRACOWNIKÓW W RAMACH AKCJI 1. PROGRAMU ERASMUS+ – KA-107 – MOBILNOŚĆ Z KRAJAMI PARTNERSKIMI. NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

W związku ze środkami, które udało się pozyskać na mobilność z krajem partnerskim – Ukrainą oraz brakiem zgłoszeń w terminie wskazanym w regulaminie, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie ogłasza nabór uzupełniający na 5-dniowe mobilności do instytucji partnerskiej: Kharkiv I.P. Kotlyarevsky National University of Arts (Kharkiv, Ukraine). Możliwe rodzaje mobilności:
* wyjazd pedagoga Akademii Teatralnej w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznej uczelni (mobilność typu STA – 1 miejsce);
* wyjazd pedagoga Akademii Teatralnej w celu odbycia szkolenia w uczelni partnerskiej (mobilność typu STT – 1 miejsce).

Pedagodzy zainteresowani wyjazdem powinni złożyć w Biurze Obsługi Toku Studiów (Akademia Teatralna w Warszawie, Filia w Białymstoku) następujące dokumenty:
1. podanie do Dziekana z prośbą o pozwolenie na wyjazd wraz z podaniem kierunku wyjazdu,
okresu pobytu i pisemnym uzasadnieniem wyjazdu
2. oświadczenie pedagoga/pracownika o zapoznaniu się z uczelnianymi zasadami Programu Erasmus Plus w ramach programu KA-107. Oświadczenie należy pobrać ze strony internetowej Akademii Teatralnej, Filia w Białymstoku (https://atb.edu.pl/erasmusmobilnosc-ka-107/) lub odebrać w Biurze Programu Erasmus Plus w Białymstoku.
3. opis dotychczasowej działalności pedagogicznej oraz opis dorobku artystycznego/naukowego

Aplikacje można składać do 16 marca 2020r. Szczegółowe zasady odbywania mobilności z krajami partnerskimi określa Zarządzenie Rektora Akademii Teatralnej, dostępne na stronie internetowej Akademii Teatralnej, Filia w Białymstoku https://atb.edu.pl/erasmus-mobilnosc-ka-107/ oraz w Biurze Obsługi Toku Studiów (international@atb.edu.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie!