MARCOWE WYDARZENIA ODWOŁANE

W związku komunikatem wydanym 10 marca 2020 przez Rektora Wojciecha Malajkata, informujemy o odwołaniu następujących wydarzeń zaplanowanych w marcu w naszej uczelni. Nie odbędą się:

• 14, 15 marca – pokazy spektaklu dyplomowego “Śmierć porucznika”;
  • 17, 24, 31 marca – konsultacje dla kandydatów na studia na kierunku aktorskim;
  • 19 marca – spotkanie z prof. Wiesławem Jurkowskim wokół monografii “Wiesław Jurkowski. Malarz, grafik, scenograf”.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy! Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o planowanych wydarzeniach.