CHCESZ BYĆ AKTOREM_KĄ? ŚPIESZ SIĘ!

Te studia to dramat, który zapamiętasz na zawsze.
_______

Tym i kilkoma innymi przewrotnymi hasłami zachęcaliśmy młodych ludzi do studiowania w naszej uczelni. Celowaliśmy w ich poczucie humoru i dystans, których i nam nie brakuje, a które w zawodzie aktora, również lalkowego, zwyczajnie się przydają.

23 sierpnia – w niedzielę – zamykamy Internetową Rejestrację Kandydatów (IRK) na kierunek Aktorstwo teatru lalek. Przed kandydatami_kami więc ostatnie dni na podjęcie ważnej, życiowej decyzji. To też ostatnia chwila, by o naszej szkole szepnąć słówko krewnym i znajomym, do czego Was serdecznie zachęcamy!

Jeśli Ktoś nas jeszcze nie zna, a chciałby odrobinę poznać i zobaczyć, czym się zajmujemy – zapraszamy na nasz kanał w serwisie YouTube. Można tam znaleźć m.in. ostatni studencki spektakl “Pandemiję” (reż. A. Biziuk), etiudy egzaminacyjne studentów, czy wideospacer po szkole.

Wszystkie informacje o rekrutacji na kierunek aktorski znajdziecie w tym przewodniku.

Przypominamy również, że do 30 sierpnia można się zgłaszać na dwa pozostałe kierunki: reżyserię i technologię teatru lalek.

Trzymamy kciuki za wszystkich niezdecydowanych i tych, którzy po rejestracji czekają na egzaminy! Powodzenia!

Obejrzyj spot promocyjny DIY stworzony przez studenta reżyserii, Marka Idzikowskiego

Zdjęcia budynku uczelni i studentów przy pracy Marta Siergiej masieoko