W SREBRZE CAŁY ŚWIAT NA OPAK

Festiwal Wschód Kultury / Inny Wymiar 2017 kolejny raz gości w naszych progach. Tym razem zapraszamy Was na koncert “Pieśni piękne: W srebrze cały świat na opak“, zorganizowany przez Stowarzyszenie Dziedzictwo Podlasia – 1 września (piątek) o godz. 18.00 i 21.00, w ramach Festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar 2017. Bezpłatne wejściówki wydajemy od 28 sierpnia (poniedziałek).

Pieśni piękne to ludowe pieśni z pogranicza wiejsko-miejskiego. Często inspirowane są muzyką miejską, zarówno w warstwie melodycznej jak i tekstowej; tak zabawne, jak i traktujące o sprawach najważniejszych, egzystencjalnych. Wzruszają prostotą przekazu rzeczy ważnych. Przedstawiamy je we współczesnej muzycznej interpretacji, a także w odpowiedniej scenografii, starając się wydobyć ich jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny urok. W tym celu przygotowaliśmy opowieść muzyczną pod tytułem: W srebrze cały świat na opak.

Skład zespołu:
Julita Charytoniuk, Olga Chojak, Joanna Skowrońska – śpiew
Tomasz Orszulak – gitary
Mikołaj Nowicki – kontrabas, basy sieradzkie
Więcej informacji o zespole:
strona internetowa
profil na FB

WEJŚCIÓWKI
Udział w koncercie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. W związku z tym zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek. Można je zarezerwować telefonicznie (tel: 85 743 54 53) lub odebrać osobiście od poniedziałku 28 sierpnia w godz. 9.00-19.00 na portierni WSL (ul. Sienkiewicza 14). Uwaga! Jedna osoba może odebrać tylko dwie wejściówki. Wejściówki zarezerwowane, a nieodebrane do dnia 31 sierpnia do godz. 19.00 zostaną anulowane.

Zobacz też:

Program Festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar 2017