CIAŁO I JA – GOŚCINNA PREMIERA

Taneczny performance, spektakl rozpięty między ruchem, dźwiękiem i obrazem – taka premiera już 28 września na scenie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Z gościnnym projektem, zatytułowanym CIAŁO I JA, występują Anna Sawicka-Hodun oraz Agnieszka Konopka (Jaśkowska).

CIAŁO i JA to spektakl teatralno-taneczny, tworzony w oparciu o doświadczanie relacji pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Jest odkrywaniem wizji “ciała-osoby” stawianej często w obliczu intensywnej egzaltacji ciała. Spektakl jest próbą odpowiedzi na pytania: Czy jestem czymś więcej niż ciało, myśli, emocje i uczucia? W jaki sposób ciało wpływa na umysł i umysł na ciało? Które części mnie wynikają z faktu posiadania ciała? Skąd pochodzi ciało? Skąd pochodzę ja? Gdzie kończy się ciało a zaczynam ja…?

Premiera: 28 września 2017, godz. 20.00

koncepcja / choreografia/ wykonanie: Anna Sawicka-Hodun, Agnieszka Konopka (Jaśkowska)
opieka artystyczna: Marta Rau
reżyseria świateł: Maciej Iwańczyk
trailer: Krzysztof Kiziewicz

wejściówki/ kontakt: cialoija@gmail.com

Spektakl zrealizowano w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku “Młodzi Twórcy”.

 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.