DOBRY WIECZÓR, WARSZAWO!

Znamy już szczegóły naszych występów w Warszawie. W ramach cyklu prezentacji studenckich DOBRY WIECZÓR W AT. BIAŁYSTOK pokażemy szeroki przekrój form teatralnych, jakie królują n naszym wydziale. Zapraszamy w dniach 27-28 października do Teatru Collegium Nobilium.

Tym razem na głównej scenie Akademii Teatralnej pokażemy cztery spektakle i etiudy. W dwa dni zaprezentujemy szeroki przekrój teatru aktora, lalki, formy i wyobraźni. Na początek NICCOŚ oraz FAUST, dwie realizacje wg współczesnych tekstów: Artura Pałygi oraz Tomasza Mana. Obydwa projekty powstały w ramach przedmiotu Teatr ożywionej formy, jako realizacje studentów III roku. W NICCOŚ wystąpią: Anna Złomańczuk, Daniel Skrzypczak, Emil Lipski; w przedstawieniu FAUST: Dominik Gorbaczyński, Magdalena Nowacka, Michał Ferenc.

Drugiego dnia zaczynamy pokazem etiudy w wykonaniu studentów I roku pt.: W PROGU. Następnie widzowie będą mogli zobaczyć spektakl O MATKO!

Szczegóły na stronie TCN.