„TRENING” NA KONIEC GRUDNIA

Zapraszamy na grudniowy pokaz spektaklu tanecznego pt.: TRENING. To wspólne Doroty Baranowskiej (choreografka, tancerka) oraz Karoliny Gasperskiej (performerka i pedagożka). Premierowy pokaz odbędzie się 29 grudnia 2017 r. o godz. 18.00 na senie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Wstęp bezpłatny, rezerwacja wejściówek: trening.projekt@gmail.com

Trening to cielesna rekonstrukcja przeszłości, emocji i stanów w obliczu nowego.

Wspomnienie czy ciągle nieprzepracowane doświadczenia? Bazując na autentycznych opowieściach za pomocą tanecznych kombinacji wykorzystując środki wizualne, muzyczne, światła i ruchu, twórcy projektu zadają pytanie jak nie zatracić siebie i odnaleźć drogę w labiryncie faktów?

Projekt jest okazją do podjęcia dyskusji o wyjątkowości każdego z nas. Zrobiłyśmy go z myślą o Tobie – byś miał czas, by dowiedzieć się i zrozumieć.

pomysł, koncepcja: Dorota Baranowska, Karolina Gasperska
ruch: Dorota Baranowska