MICHAIŁ CZECHOW – SYMPOZJUM

26–27 października 2019 roku zapraszamy do naszej Akademii na Międzynarodowe Interdyscyplinarne Sympozjum „Teoria aktorska Michaiła Czechowa – dziedzictwo i inspiracje”.

Wydarzenie zostało pomyślane jako spotkanie badaczy i praktyków. Z jednej strony będzie wiec możliwość wysłuchania referatów, z drugiej zaś przyjrzenia się pracy warsztatowej opartej na technice aktorskiej Czechowa, jednego z reformatorów teatru XX wieku. Podczas Sympozjum zaprezentujemy także wydawnictwo poświęcone artyście, uwzględniające perspektywę teatru lalek. Publikacja będzie dostępna online pod koniec 2019 roku, m.in. na naszej stronie.

Komitet naukowy sympozjum: Joanna Majewska, Bernarda Anna Bielenia, Karol Suszczyński

Wstęp wolny, bez rejestracji. Liczba miejsc ograniczona

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku

Polski Ośrodek Lalkarski POLUNIMA