NASZA UCZELNIA Z NOWĄ KARTĄ ECHE

Miło nam poinformować, iż Komisja Europejska przyznała Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego na lata 2021-2027 (Erasmus Charter for Higher Education – ECHE).

Karta Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego (ECHE) określa ogólne ramy jakości działań, jakie instytucja szkolnictwa wyższego może przeprowadzić w ramach programu Erasmus+. Posiadanie karty jest warunkiem, jaki muszą spełnić wszystkie instytucje szkolnictwa wyższego z państw biorących udział w programie, które pragną uczestniczyć w realizowanych w ramach programu projektach z zakresu mobilności edukacyjnej osób lub polegających na współpracy na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk.

Karta uprawnia do ubiegania się o fundusze na działania, które uczelnia może realizować w programie Erasmus+ (np. wyjazdy stypendialne studentów i pracowników, udział w projektach edukacyjnych).

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie zobowiązuje się do respektowania i wdrażania postanowień karty ECHE.

CZYTAJ KARTĘ ECHE

CZYTAJ PRZEWODNIK PO KARCIE ERASMUSA (Charter Annotated Guideline)