TY!DZIEŃ OTWARTY: PORADNIA STUDENCKA

Jeśli masz pytania dotyczące kierunków studiów w naszej uczelni, życia studenckiego, czy np. cen za wynajem mieszkań w Białymstoku – skorzystaj z usług poradni studenckiej. Bezpośrednio, bez cenzury, za to z szacunkiem i empatią!

Jak to zrobić?

Napisz mail na adres psatbialystok@gmail.com i zaproponuj datę oraz godzinę spotkania na Skype. W mailu podaj swoje imię, kontakt na Skype oraz kierunek, którym jesteś zainteresowany_a: aktorstwo, reżyseria lub technologia teatru lalek. Możesz również wybrać z listy na dole osobę, z którą chcesz się spotkać. Dostaniesz zwrotne potwierdzenie spotkania na Skype. Jeśli wolisz komunikować się pisemnie, napisz pytania na adres mailowy: psatbialystok@gmail.com. Poradnia będzie działać przez cały TY!dzień otwarty (19-24.04), jednak w zależności od Waszych potrzeb, możemy przedłużyć jej funkcjonowanie.

Do napisania / zobaczenia / pogadania!

Studenci pełniący dyżury w poradni:

I rok aktorstwo: Wojciech, Marcelina, Laura, Julia
I rok technologia teatru lalek: Karolina
II rok  aktorstwo: Marta, Alex, Mateusz, Agata, Martyna, Mirella, Szymon, Ewelina
II rok reżyseria: Agata, Szymon
II rok technologia teatru lalek: Anita
III rok aktorstwo: Sylwia, Kuba, Agnieszka, Maciej, Michał , Aleksandra, Filip
IV rok aktorstwo: Oskar, Antek