ART WEEKEND 2022

W imieniu Białostockiego Ośrodka Kultury, organizatora Art Weekendu, zapraszamy do naszego Teatru Szkolnego na pokazy trzech spektakli oraz spotkania z twórczyniami i twórcami w ramach wydarzenia.

7 października / PIĄTEK

18:30 Have a Good Cry (65’) Magda Szpecht, Lena Schimscheiner, Weronika Pelczyńska
produkcja: Stowarzyszenie Scena Robocza
spektakl i spotkanie z twórcami, prowadzenie: Małgorzata Skowrońska
bilet: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu spektaklu

8 października / SOBOTA

17:30 Hamer (60’) reżyseria Justyna Sobczyk, Teatr 21
spektakl i spotkanie z twórcami, prowadzenie: Katarzyna Sztop-Rutkowska
bilet: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu spektaklu

9 października / NIEDZIELA

18:00 Bromance (60’) choreografia Dominik Więcek, Michał Przybyła
bilet: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu spektaklu

Kliknij i zapoznaj się z opisem spektaklu w wydarzeniu na Facebooku

Kliknij i zapoznaj się z pełnym programem Art Weekendu w wydarzeniu na Facebooku

Bilety na wszystkie wydarzenia w ramach imprezy dostępne są w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa, na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/ oraz w miejscu wydarzenia na pół godziny przed jego rozpoczęciem.

organizator: Białostocki Ośrodek Kultury
partnerzy: Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersyteckie Centrum Kultury, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku
patroni medialni: Białystok Online, Radio Akadera, Wyborcza.pl Białystok, Polskie Radio Białystok
sponsor: Augustowianka